Закладам охорони здоров’я Харківщини передали 12 додаткових електрогенераторів

15:59  |  21.05.2024
Закладам охорони здоров'я Харківщини передали 12 додаткових електрогенераторів

Фото: kharkivoda.gov.ua

Допомога надійшла від міжнародних благодійників за сприяння Міністерства охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України. Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Олена Логвинова.

«Через щоденні ворожі обстріли енергетична система Харківщини зазнала значних руйнувань. Окупанти продовжують тероризувати мирне населення області та нищити цивільну інфраструктуру. Докладаємо максимум зусиль, щоб автономізувати роботу медзакладів регіону. Це питання перебуває на особистому контролі начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. Ми вдячні нашим партнерам Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych, а також Міністерству охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України за увагу до Харківщини й значну допомогу нашим медзакладам. Попереду маємо багато викликів, тож продовжуємо працювати далі», – сказала Олена Логвинова.

За словами заступниці начальника ХОВА, медустанови області отримали 12 електрогенераторів потужністю від 11 до 50 кВт. Техніка буде розподілена між закладами первинної та вторинної ланки Харкова та області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: