За тиждень з Харкова вивезли понад 44 тисячі кубометрів сміття

20:07  |  10.11.2022
За тиждень з Харкова вивезли понад 44 тисячі кубометрів сміття

Фото: city.kharkov.ua

Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезли понад 44 тис. куб. м відходів всіх видів за тиждень, з 3 по 9 листопада. Як повідомили на підприємстві, всього було вивезено 34,8 тис. куб. твердих побутових відходів та 10,1 тис. куб. м великогабаритних відходів. Також триває вивезення опалого листя.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко зазначив, що підприємство продовжує дбати про чистоту у Харкові. Наразі на КВПВ оновлюють виробничу базу, ремонтують контейнери для збирання побутових відходів та інше обладнання, готують спецтранспорт до зими.

«Хочу подякувати харків’янам за своєчасну оплату наших послуг та попросити не перегороджувати у дворах власними автомобілями проїзд нашої спецтехніки», — звернувся до містян Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, що на КП «КВПВ» відкрили майстерню з обслуговування та ремонту обладнання та продовжують будівництво ангара на чотири машиномісця для ремонту сміттєвозів та бункеровозів з відкидними кабінами та кузовами на повну висоту.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: