За тиждень «Харківводоканал» усунув 50 пошкоджень на мережах

15:00  |  20.06.2022
За тиждень «Харківводоканал» усунув 50 пошкоджень на мережах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади комплексу «Харківводопостачання» за тиждень усунули 50 пошкоджень на мережах холодного водопостачання та відремонтували 70 колодязів на водоводах з заміною запірно-регулювальної арматури. Як повідомили в КП «Харківводоканал», також робітники капітально відремонтували 25 водорозбірних колонок.

19 червня бригади аварійно-відновлювальних робіт ліквідували 14 поривів на трубопроводах і привели до ладу 10 оглядових колодязів. Зокрема, у Слобідському районі усунули два пошкодження на водоводах без відключення споживачів від водопостачання.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Слобідського району КП «Харківводоканал» Олексій Мацюк, течі ліквідували на ділянках трубопроводів холодного водопостачання на пр. Льва Ландау, 2 та пр. Героїв Сталінграда, 173-а.

Сьогодні ремонтники комплексу «Харківводопостачання» взяли у роботу 14 пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Крім того, лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щодня досліджує якість води, яка, за даними фахівців, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел. 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: