За час війни близько 4,5 тисячі фізосіб зареєстрували бізнес у Харкові

12:40  |  03.11.2022
За час війни близько 4,5 тисячі фізосіб зареєстрували бізнес у Харкові

За інформацією Головного управління Державної податкової служби у Харківській області, станом на 1 жовтня у місті налічується 121,5 тис. фізичних осіб-підприємців. Як повідомили у Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, за час повномасштабної війни, протягом березня-вересня, свою діяльність припинили 7,7 тис. ФОП.

За цей же період 274 підприємці перемістили бізнес із Харкова та змінили свою юридичну адресу на іншу область чи територіальну громаду.

У департаменті зазначили, що, попри це, українська економіка та бізнес поступово приходять до тями після шокового стану та майже повної зупинки в перші дні ворожого вторгнення та шукають нові можливості для розвитку в екстремальних умовах.

За даними Головного управління ДПС у Харківській області, протягом березня-вересня 4,5 тис. фізичних осіб-підприємців захотіли розпочати власну справу та офіційно зареєстрували бізнес.

«Українці навіть в умовах війни та невизначеності готові брати відповідальність за свої долі та долі тих, для кого створюють нові робочі місця. І тут дуже важлива їхня підтримка як на державному, так і на місцевому рівнях. Підприємці — надійний тил нашого незламного міста-героя. Міська рада завжди підтримуватиме бізнес та сприятиме відновленню його роботи. Тільки спільними зусиллями міської влади, підприємців, громадських організацій можна відновити все, що зруйнував ворог, та знайти нові можливості для подальшого розвитку підприємництва та запуску економічних процесів у місті», — наголосили у департаменті.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: