За 5 місяців ми зламали усі плани путіна та росії. За 150 діб росіяни Харків не взяли. І не візьмуть — Синєгубов

16:09  |  23.07.2022
За 5 місяців ми зламали усі плани путіна та росії. За 150 діб росіяни Харків не взяли. І не візьмуть - Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

Харків був, залишається і завжди буде українським містом. На цьому наголосив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу із представниками українських та міжнародних ЗМІ.

Керівник області підкреслив, що ворог робив ставку на підготовлену багаторічну гібридну війну проти України, яка мала б спрацювати одночасно з військовим вторгненням. Але вона не спрацювала, бо не можливо піти проти усього українського суспільства, проти жителів Харківщини.

«Путін у Харкові воює не проти влади, не проти Президента. Путін у Харкові воює проти усіх харків’ян, — наголошує Олег Синєгубов. — Під приводом захисту російськомовних росія знищує ті ж російськомовні, але українські родини, знищує школи, знищує наш культурний спадок. Це звичайний геноцид і ніяк інакше».

За п’ять місяців російські окупанти вбили 978 цивільних людей, в тому числі — 48 дітей. За ці 5 місяців ворог зруйнував майже 5 тисяч житлових будинків, понад 500 закладів освіти, 97 установ культури, 108 об’єктів охорони здоров’я, 111 адмінбудівель.

«Ми, звісно, відбудуємо усі зруйновані об’єкти, але ніхто не може повернути ті людські життя, які забрав агресор»,  — сказав Олег Синєгубов.

За словами очільника області, Харків за ці 5 місяців став неприступним фортом. ЗСУ звільнили майже половину окупованих росіянами населених пунктів Харківщини. І не збираються зупинятися.

«Ми готові до найжорсткіших протистоянь росії. Це факт. Всі бійці ЗСУ, добровольці, інші бойові формування сьогодні — це військова еліта, яка захищає українську Харківщину, — наголошує Олег Синєгубов. — Ми готові відстоювати кожний сантиметр нашої землі, поки не повернемо всі території на 100%. Нове західне озброєння поетапно допомагає нам займати все кращі позиції. Чим більше його буде — тим швидше і ефективніше ми будемо рухатися до нашої цілі. До Перемоги!».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: