З початку війни з Харкова вивезли понад 500 тисяч кубометрів сміття

16:02  |  04.07.2022
З початку війни з Харкова вивезли понад 500 тисяч кубометрів сміття

Фото: city.kharkov.ua

Близько 140 одиниць спецтехніки КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» щодня виїжджає на міські маршрути. Як повідомив заступник директора підприємства Артем Семикопенко, з початку війни було вивезено 423 тис. куб. м твердих побутових відходів і 123 тис. куб. м великогабаритного сміття.

Всього робітники КВПВ очистили близько 400 тис. контейнерів та вивезли понад 6800 самоскидів.

За його словами, працівники підприємства, як і раніше, приводять до ладу райони міста, які найбільше постраждали через обстріли — Північну Салтівку, ХТЗ, Павлове Поле, Олексіївку, селища Жуковського і П’ятихатки.

При цьому екіпажі сміттєвозів та іншої спеціальної техніки особливу увагу приділяють перевірці на наявність у побутових відходах небезпечних чи невідомих предметів.

Працівники чітко знають, як діяти у випадку їх виявлення. Перед початком завантаження побутових відходів контейнери та територію навколо них обов’язково перевіряють на наявність розтяжок.

Загалом, за даними КП «КВПВ», з початку військових дій внаслідок обстрілів по всьому місту було пошкоджено близько 1100 євроконтейнерів для збору побутових відходів, близько трьохсот з них — на Салтівці. Оскільки вони стали непридатними для подальшого використання, їх замінили.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: