З початку року у Харкові відновили 800 пожежних гідрантів

14:55  |  16.11.2022
В Харькове устанавливают современные гидранты

Фото: city.kharkov.ua

Бригади КП «Харківводоканал» з початку року відремонтували 800 пожежних гідрантів, з яких 300 — замінили. Про це повідомив начальник виробничого відділу Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Андрій Личкатий.

За його словами, з початку повномасштабної війни технічному стану пожежних гідратів на підприємстві приділяють особливу увагу.

«Спільно із представниками Головного управління ДСНС України в Харківській області проводимо перевірку технічного стану всіх 6560 гідрантів, які перебувають на балансі нашого підприємства. Після чого негайно починаємо ремонт, а в разі потреби — й заміну виявлених несправних гідрантів. У пріоритеті – пожежні гідранти, які розташовані у місцях масового перебування харків’ян, адже від їхньої надійної роботи безпосередньо залежить життя людей», — наголосив Андрій Личкатий.

Також він зазначив, що для оперативного усунення поломки гідрантів чітко налагоджено взаємодію з цехом з ремонту та технічного обслуговування обладнання.

Висококваліфіковані фахівці та працівники оперативно приводять до ладу пошкоджені пожежні гідранти. За його словами,  у комплексі все це дозволяє утримувати ситуацію під повним контролем.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: