З Північної Салтівки вивозять великогабаритні відходи

11:45  |  01.08.2022
З Північної Салтівки вивозять великогабаритні відходи

Фото: Ганна Черненко

Робітники КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» прибирають та вивозять великогабаритні та побутові відходи з мікрорайону «Північна Салтівка».

Як повідомили на підприємстві, для таких робіт на вул. Бучми та інших вулицях у мікрорайоні, який інтенсивно обстрілювався окупантами, використовують спеціальну техніку – самоскиди та навантажувачі.

«Навіть зараз цей район час від часу зазнає обстрілів, тому працівники КП «КВПВ» дотримуються суворих заходів безпеки — оглядають місце роботи, не чіпають невідомі предмети, не торкаються завалів, поки їх не оглянуть рятувальники, намагаються без необхідності не виїжджати на зелену зону», — зазначили на підприємстві.

Як повідомив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко, крім великогабаритних на Північній Салтівці прибирають побутові відходи. За його словами, багато мешканців виїхали з мікрорайону, але періодично вони повертаються, прибирають у квартирах та викидають зіпсовані продукти з холодильників.

«Тому обсяги побутових відходів зараз збільшились у рази. І я хочу нагадати харків’янам про необхідність сплачувати за послуги нашого підприємства, — зазначив Олексій Артикуленко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: