Врятований з Північної Салтівки кіт Ося живе в поліцейській станції Безлюдівської ОТГ (фото)

19:00  |  01.06.2022
Врятований з Північної Салтівки кіт Ося живе в поліцейській станції Безлюдівської ОТГ

Фото: hk.npu.gov.ua

Кота залишили господарі, коли покидали один з найосбстрілюваніших окупантами районів Харкова. Поліцейські офіцери громади тимчасово прихистили пухнастого. Тепер він живе на поліцейській станції та підіймає настрій правоохоронцям і відвідувачам. Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.

У квітні до поліцейського офіцера громади звернулися переселенці, які приїхали з Харкова до селища Безлюдівка. Вони попросили дати притулок коту на прізвисько Ося.

Як з’ясувалося, його господарі були вимушені виїхати за кордон, тому що їх квартира зазнала руйнувань під час ворожих обстрілів, а тварину залишили. Якийсь час кіт мешкав в під’їзді будинку.

Врятований з Північної Салтівки кіт Ося живе в поліцейській станції Безлюдівської ОТГ Врятований з Північної Салтівки кіт Ося живе в поліцейській станції Безлюдівської ОТГ

 

Поліцейський офіцер громади Віктор Лук’янов розповів, що поліцейські  відразу відреагували на прохання громадян та забрали кота до поліцейської  станції Безлюдівської ОТГ. Для пухнастого друга поліцейські облаштували свій куточок, годують та піклуються про нього.

Наразі Ося мешкає у поліцейських та чекає, коли його господарі повернуться додому та заберуть його.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: