Відправляла вчителів до Курська для впровадження російських стандартів освіти на Харківщині: судитимуть директорку ліцея

15:32  |  18.03.2023
Відправляла вчителів до Курська для впровадження російських стандартів освіти на Харківщині: судитимуть директорку ліцея

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

Куп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директорки ліцею за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, під час окупації Куп’янська директорка ліцею почала співпрацювати з ворогом та очолила «Лицей №1 Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области».

Обвинувачена активно почала впроваджувала російську освіту у місті. Зокрема, вона отримала російські підручники та нагрудні медалі з російськими прапорами для учнів.

Освітянка також направила вчителів вказаного навчального закладу на проходження курсів підвищення кваліфікації до міста Курськ рф для того, щоб вони навчились методикам викладання і стандартам російської освіти.

Колаборантку судитимуть заочно в Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області.

Досудове розслідування проводили слідчі Куп‘янського районного відділу ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Харківській області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: