Відправляла вчителів до Курська для впровадження російських стандартів освіти на Харківщині: підозрюється освітянка

20:56  |  30.11.2022
Відправляла вчителів до Курська для впровадження російських стандартів освіти на Харківщині: підозрюється освітянка

Фото: t.me/prokuratura_kharkiv

За процесуального керівництва Куп‘янської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру директорці ліцею за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України). Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директорка ліцею у Куп’янську надала добровільну згоду на зайняття посади директора «Лицей ВГА Купянского района Харьковской области».

Після цього колаборантка активно почала впроваджувати російську освіту у місті. Так, вона отримала російські підручники для школярів та нагрудні медалі для учнів з російськими прапорами.

Освітянка навіть направила вчителів вказаного ліцею на проходження курсів підвищення кваліфікації до міста Курськ рф для того, щоб вони навчились методикам і стандартам російської освіти.

Як повідомлялось раніше, за втручання колаборантки саме цей навчальний заклад отримав «свидетельство о государственной аккредитации», видане «Федеральной службой по надзору в сфере образования и науки российской федерации».

Відповідно до вказаного документа, український навчальний заклад незаконно отримав статус російського.

Досудове розслідування проводить слідчий відділ відділу спеціальної поліції ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Куп‘янського РВП ГУНП в Харківській області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: