Відновлення Харкова обговорять на міжнародному форумі

14:15  |  14.06.2022
Відновлення Харкова обговорять на міжнародному форумі

Фото: facebook.com/MNSKHARKIV

Створення нового Генерального плану міста Харкова та залучення інвестицій для його післявоєнного відновлення обговорять на міжнародному форумі, який відбудеться наприкінці червня у Мадриді (Іспанія).

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. Якщо дозволить військова обстановка, він особисто візьме участь у заході на запрошення ООН.

За словами мера, у першій частині форуму команда українських та іноземних архітекторів на чолі з британцем Норманом Фостером презентують та обговорять новий Генаральний план міста, а у другій — інвестори з різних країн обговорять шляхи відновлення міста. Ігор Терехов зазначив, що на форумі у Мадриді зберуться банкіри, приватні інвестори, великі міжнародні фонди.

«Це дуже серйозний форум, на якому мені потрібно бути особисто. Хоча я не хочу залишати Харків у цій ситуації, але ми маємо думати і про майбутнє. Разом з Норманом Фостером ми презентуємо кроки щодо створення Генплану та ті нововведення, які з’являться після нашої перемоги. Обговоримо відновлення Харкова, терміни, фінанси та держгарантії», — підсумував міський голова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: