В укриттях на зупинках Харкова зможуть перебувати до пів сотні людей — Терехов (відео)

16:34  |  27.07.2022
В укриттях на зупинках Харкова зможуть перебувати до пів сотні людей — Терехов

Фото: city.kharkov.ua

У Харкові розробляють перший екземпляр укриття, яким облаштують 25 зупинок громадського транспорту. Перебувати там зможуть до 50 людей. Про це сказав Харківський міський голова Ігор Терехов, — повідомляє «Суспільне».

«Робимо перший екземпляр. Він розрахований на перебування до 50 людей. Стільки людей у нас на зупинках не буває, але такий розрахунок є, згідно з нормами та вимогами. Окрім цього, сьогодні ми говоримо з інтернет-провайдером, щоб на ці зупинки був під’єднаний інтернет, щоб у людей була можливість тримати зв’язок, щоб можна було у різних месенджерах розмовляти. Буває повітряна тривога, інші загрози – люди з телефонами, для них зв’язок є необхідністю», — сказав Терехов.

За словами Терехова, облаштувати першу зупинку планують впродовж двох тижнів.

«10-12 днів — і поставимо першу таку зупинку. Не буду казати, де. На сьогодні нам потрібно десь 25 локацій — це перша черга таких зупинок. Там, де ми бачимо велике скупчення людей, які чекають на громадський транспорт», — сказав Терехов.

Зводити укриття будуть за гроші з міського бюджету, але скільки це коштуватиме, Терехов не сказав: «Це робить місто, ми розробили таку модель. Про кошторис та виробника сьогодні говорити не будемо».

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що у Харкові розробили проєкт «безпечної зупинки».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: