В Основ’янському районі відновлюють подачу води

12:05  |  22.07.2022
В Основ'янському районі відновлюють подачу води

Фото: city.kharkov.ua

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» оперативно усунули серйозну аварійну ситуацію на ділянці трубопроводу холодного водопостачання по вул. Грозненській.

Як повідомив 22 липня начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Основ’янського району КП «Харківводоканал» Ігор Кім, водовід діаметром 1200 мм забезпечує водою мешканців одразу трьох районів — Слобідського, Основ’янського та Новобаварського.

Перед початком проведення комплексних робіт фахівці проаналізували ситуацію, що склалася, і вирішили проводити ремонт без відключення споживачів від послуги.

«Досвідчені районні бригади, забезпечені спецтехнікою та необхідними матеріалами, виявили пошкодження та оперативно розпочали його усунення. Після проведення необхідних заходів привели до ладу територію», — зазначив Ігор Кім.

Загалом 21 липня бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 12 пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу 12 оглядових колодязів. У планах на сьогодні, 22 липня, – ремонт 10 пошкоджених ділянок водоводів.

Для оперативної роботи ремонтних бригад харків’ян просять детальніше повідомляти про витоки води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: