В Немишлянському районі можна оформити грошовий еквівалент «пакунку малюка»

17:08  |  13.06.2022
В Немишлянському районі можна оформити грошовий еквівалент «пакунку малюка»

Фото: city.kharkov.ua

В Управлінні соціального захисту населення Немишлянського району батьки можуть оформити грошову компенсацію замість отримання натуральної допомоги у вигляді «пакунку малюка».

Як повідомили у райадміністрації, батько чи мати при народженні дитини мають право отримати у пологовому будинку «пакунок малюка» або оформити одноразову грошову компенсацію, яку можна використати на придбання будь-яких товарів у будь-яких торгових закладах.

На період запровадження військового стану та одного місяця після його припинення або скасування, перерахування грошової компенсації одержувачам може здійснюватися на будь-який рахунок, відкритий у «ПриватБанку», у випадку неможливості відкриття поточного рахунку зі спеціальним режимом використання.

Після відкриття рахунку в Управління соціального захисту населення подаються такі документи: заява, копія свідоцтва про народження дитини, копія паспорта, копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, рахунок «ПриватБанку» та довідка з пологового будинку про неодержання «пакунку малюка».

При оформленні грошової компенсації необхідно мати оригінали документів. Прийом жителів Немишлянського району здійснюється за попереднім записом за адресою: пр. Льва Ландау, 48.

Графік роботи: з 9:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі. Телефон для довідок 725-31-56.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: