В Індустріальному районі ремонтують водоводи

12:51  |  08.07.2022
В Індустріальному районі ремонтують водоводи

Фото: city.kharkov.ua

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Індустріального району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» продовжують ремонтувати пошкоджені ділянки трубопроводів холодного водопостачання.

Як повідомив начальник Індустріального району служби зовнішніх водопровідних мереж Володимир Сундук 7 липня бригади оперативно ліквідували дві аварійні ситуації на водоводах по вул. Грицівця та пр. Героїв Харкова.

«Виявивши та проаналізувавши пошкодження на трубопроводах, дійшли висновку, що відновлювальні роботи можна проводити без відключення споживачів від водопостачання. Втім ремонт та благоустрій територій провели у стислий термін, адже район продовжує перебувати в зоні високої ймовірності ворожих обстрілів», — зазначив Володимир Сундук.

Загалом бригади комплексу «Харківводопостачання» вчора ліквідували 13 пошкоджень на трубопроводах та відремонтували 13 оглядових колодязів. А 8 липня вони планують усунути ще 13 дефектів водоводів.

Повідомити про виток води харків’яни можуть за тел.: 15-33. Для економії часу бригад необхідно вказувати місце витоку, точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: