В Індустріальному районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими

16:19  |  09.06.2022
В Індустріальному районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими

Фото: city.kharkov.ua

Ремонтники ділянки Індустріального району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» готують будинки харків’ян до зими. Як повідомив начальник дільниці Індустріального району Сергій Шеховцов, щоденно бригади виконують близько 30 заявок харків’ян.

Зокрема, днями по пр. Героїв Харкова в усіх під’їздах будинку №304 встановили нову запірну арматуру, а в будинку №314 замінили ділянку внутрішньобудинкової мережі холодного водопостачання. Сьогодні ремонтники планують провести капітальні відновлювальні роботи внутрішньобудинкової системи водопостачання на вул. Велика Кільцева, 132.

«У зоні особливої ​​уваги – капітальний ремонт та відновлення комунікацій водопостачання та водовідведення у житловому фонді, який найбільше постраждав від ворожих обстрілів. Насамперед, це будинки, розташовані у мікрорайонах «Горизонт» та «Сонячний». У зв’язку з тим, що пошкодження тут колосальні, на ділянці щодня працюють найдосвідченіші та найуміліші наші бригади», — зазначив Сергій Шеховцов.

За його словами, у зв’язку з поверненням харків’ян з евакуації ремонтники допомагають вирішувати й інші побутові питання мешканців, пов’язані з водопостачанням та водовідведенням. Тому він звернувся до харків’ян із проханням використовувати раковини та унітази лише за призначенням та не засмічувати стояки побутовими предметами, залишками їжі та будівельним сміттям.

«Адже зараз у ремонтників кожна хвилина на рахунку, і замість того, щоб займатися виконанням важливих виробничих завдань, їм доводиться витрачати дорогоцінний час, виконуючи прочистку систем водовідведення», — зазначив Сергій Шеховцов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: