В Харкові відкрито медійну платформу Kharkiv Media Hub

23:03  |  25.05.2022
В Харкові відкрито медійну платформу Kharkiv Media Hub

Фото: kharkivoda.gov.ua

Це важливий комунікаційний майданчик для місцевих, національних та іноземних ЗМІ. Засновниками Kharkiv Media Hub є Харківська ОВА, ХНУ ім.В. Каразіна, Харківський кризовий інфоцентр, ГО Харківський Громадський форум.  

«Плануємо, що цей хаб стане своєрідним “укриттям” — і в прямому, і в переносному значенні. Це майданчик для офіційної інформації “з перших вуст”. Дякую усім журналістам, які тут, на Харківщині, в умовах воєнного стану, постійних обстрілів та бойових дій продовжують робити свою справу», — звернувся до присутніх голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Він зазначив, що щодня на Харківщині працює до 200 груп журналістів, фотографів. Завдяки їхній праці увесь світ знає про злочини російських окупантів. Саме завдяки цьому Україна перемагає не лише на полі бою, а й на інформаційних фронтах.

Керівник області подякував координаторці хабу Наталії Курдюковій та Харківському національному університету ім. В. Каразіна в особі ректорки Тетяни Кагановської за спільну реалізацію ідеї.

«Приємно, що моя перша пресконференція в якості голови ХОВА відбулася саме в день відкриття Kharkiv Media Hub. Сьогодні правда – це також наша потужна зброя, що наближає перемогу над агресором», — сказав Олег Синєгубов.

Так за словами Наталії Курдюкової, Kharkiv Media Hub — це мережевий підрозділ українських Медіацентрів, які працюють в Києві і Львові.

«Вони були створені саме на гостроті українського контексту. В першу чергу будемо говорити про те, що відбувається в місті та регіоні. На постійній основі тут проходитимуть брифінги спікерів, які уповноважені сьогодні говорити про цей контекст», — зазначила Наталія Курдюкова.

Також у Kharkiv Media Hub на постійній основі відбуватимуться експертні дискусії та культурні заходи. Як зазначила  ректорка ХНУ ім.. В. Каразіна Тетяна Кагановська, тут будуть розвивати й різноманітні освітні проекти.

«Університет — це серце Харкова і сьогодні він залишається тут. Наш університет відкритий до ініціатив, а зараз, коли мова — це зброя, ми повинні правильно її використовувати», — сказала ректорка.

Kharkiv Media Hub працюватиме ще й у режимі коворкінгу. Хаб розташований у центрі Харкова у безпечному для роботи місці.

Контактні телефони медійної платформи:

  • +38093 604-01-01; +38098 604-01-01.
  • email: kharkiv.mediahub@gmail.com
Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: