В Харкові та області тривають роботи з відновлення телесигналу

18:39  |  09.06.2022
Телевиденье, пульт, TV

Під час обстрілу окупантами цивільної інфраструктури Харкова снарядом було пошкоджено один з об’єктів Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, який забезпечував трансляцію українського телебачення та радіо у місті та області. Про це повідомили у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Через пошкодження обладнання у Харкові та частині області тимчасово недоступний сигнал цифрового телебачення Т2 та низки радіостанцій.

«Вже розпочато роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури та заміну знищеного обладнання концерну. Поки тривають роботи, українське телебачення та радіо можна дивитися та слухати онлайн чи підключитися до популярних сервісів інтернет-телебачення», — повідомляють в Держспецзв’язку.

Також розкодовані українські канали можна знайти на супутнику.

Сигнал можна зловити будь-яким супутниковим приймачем чи телевізором із вбудованим приймачем.

Параметри прийому:

  • супутник: Hotbird 13;
  • частота: 11 219 МГц;
  • поляризація: H (горизонтальна);
  • символьна швидкість: 29 900;
  • корекція помилок: FEC 3/5.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що окупанти ввечері 8 червня вчергове вдарила по території харківської телевежі. Зникло ефірне телевізійне мовлення. В ніч на 9 червня це підтвердив член правління Національної Суспільної телерадіокомпанії України Дмитро Хоркін.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: