В Харькове после дебатов подрались сторонники кандидатов в депутаты (видео)

12:24  |  03.07.2019
В Харькове после дебатов подрались сторонники кандидатов в депутаты

Фото: screenshot

Рядом с Госпромом произошел силовой конфликт между группами поддержки кандидатов в депутаты Константина Немичева (самовыдвиженец) и Дмитрия Святаша (партия «Оппозиционная платформа — За жизнь»). Оба кандидата участвовали в программе «Избирательный округ: Собеседование» на телеканале «UA:Харьков», их сторонники ждали их на выходе.

Официально подтвержденной информации о травмированных сейчас нет. Как сообщила пресс-секретарь полиции Харьковщины Елена Баранник, правоохранители открыли производство по статье «хулиганство».

«Це дуже прикрий інцидент. Формально він стався не на нашій території, але ми все одно відчуваємо причетність і відповідальність. Адже всі, хто приймають наше запрошення в ефір, є нашими гостями, незалежно від політичних та ідеологічних поглядів. Я закликаю всіх кандидатів, навіть ідейних опонентів, які беруть участь у програмі «Виборчий округ: Співбесіда», дотримуватися правила «водяного перемир’я». Не тільки в студії, але і за її межами. Це означає, що в цьому місці всі мають відчувати себе в абсолютній безпеці. Це територія, якщо і протистоянь — то вербальних», — заявила продюсер канала Анна Силаева.

Силовий конфлікт біля Держпрому

Поряд з Держпромом стався силовий конфлікт між групами підтримки кандидатів в депутати Костянтина Немічева (самовисуванець) та Дмитра Святаша (партія «Опозиційна платформа — За життя»).Обидва кандидати брали участь в програмі «Виборчий округ: Співбесіда» на телеканалі UA: Харків, їхні прихильники чекали їх на виході.Офіційно підтвердженої інформації про травмованих зараз немає. Як повідомила речниця поліції Харківщини Олена Баранник, правоохоронці відкрили провадження за статтею «хуліганство».«Це дуже прикрий інцидент. Формально він стався не на нашій території, але ми все одно відчуваємо причетність і відповідальність. Адже всі, хто приймають наше запрошення в ефір, є нашими гостями, незалежно від політичних та ідеологічних поглядів.Я закликаю всіх кандидатів, навіть ідейних опонентів, які беруть участь у програмі «Виборчий округ: Співбесіда», дотримуватися правила «водяного перемир’я». Не тільки в студії, але і за її межами. Це означає, що в цьому місці всі мають відчувати себе в абсолютній безпеці. Це територія, якщо і протистоянь — то вербальних», — заявила продюсерка каналу Ганна Силаєва.Програму «Виборчий округ: Співбесіда» з цими кандидатами дивіться за посиланням:https://kh.suspilne.media/episode/16033Відео: Харьков 1654

Gepostet von UA: Харків am Mittwoch, 3. Juli 2019

Мой Харьков в Телеграме telegram ico, подпишитесь!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: