В Харькове избили общественных активистов

13:17  |  12.07.2018

Фото: www.facebook.com/gripusik

На координатора общественной организации «Світанок» Миллу Заверуху и члена организации Вадима Позднякова напали неизвестные. ЧП произошло на Северной Салтовке,пишет «Kharkiv Today».

«Приблизно о першій годині ночі на Вадима Позднякова й мене напали гопарі. У Вадима поламана челюсть й підбите око, в мене вкрали сумку й декілька разів вдарили в голову», — сообщила Милла.

Нападавших было шестеро, — рассказала активистка.

«Вибігли, коли пройшли арку, при чому йшли з різних боків. Спочатку накинулись на одного хлопця, що йшов поряд з нами з однією фразою: «Беріть цього», почали забивати ногами по голові й тілу, ми почали відштовхувати й пробувати відбити його, вони перекинулись на Вадима», —  рассказала Милла.

По словам Миллы, ребята хотели забежать в подъезд, но их догнали и начали бить.

«Ми хотіли вже забігти у під’їзд, але вони вшестером наздогнали й почали далі гамселити, мене вдарили в обличчя, а Вадиму зламали ніс і щелепу, вихопили мій рюкзак. Потім знову побігли за іншим хлопцем, здається чимось гострим вдарили у груди, бо там сочилась кров, коли вже набігли зіваки з криками, то вони розсіялись. Можливо це був просто напад, але не так давно надійшла інформація, що за активність проти деяких закладів Харкова, хочуть найняти людей, щоб трохи провчити нас. Ми не виключаємо й цього, бо надто все сплановано вийшло, але облич ми не запам’ятали, тому точно сказати не можна», — рассказала активистка.

Обращаться в полицию потерпевшие не стали — не видят в этом смысла.

«Коли приїхали у 4 невідкладну лікарню, підійшли працівники поліції, почали розмову на ти, російською мовою й з фразами «ну і шо ти так поздно гуляєш», попросили розмовляти вихованіше, нагрубили й Вадим у той момент не міг нормально давати якихось свідчень, ми більше переживали за стан його здоров’я, бо ніхто не надавав допомогу до ранку», — рассказала Милла.

На своей странице в Facebook Вадим поделился своими догадками, кому было выгодно нападение.

Десь за тиждень до нападу надійшла така інформація. Чомусь здається, що вчорашній стрибок пов'язаний з цим.

Опубліковано Pozdniakov Vadym Середа, 11 липня 2018 р.

Мой Харьков в Телеграме telegram ico, подпишитесь!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: