В Харківській області працюватиме 15 пунктів для складання національного мультипредметного тесту

16:41  |  17.06.2022
В Харківській області працюватиме 15 пунктів для складання національного мультипредметного тесту

Фото: kharkivoda.gov.ua

Вони діятимуть у 5 населених пунктах Харківщини. Таку інформацію надала під час брифінгу 17 червня директорка Департаменту науки та освіти Харківської ОВА Анжеліка Крутова.

Зокрема, вона зазначила, що цього року в Харківській області зареєструвалися 8489 потенційних учасників національного мультипредметного тесту.

«У випускників Харківської області є можливість складати НМТ і у західних областях, якщо вони є переселенцями. Нами опрацьовано всі вимоги до пунктів тестування, адже головне – це безпека дітей. У кожному пункті тестування наявні спеціальні місця для забезпечення евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації», – сказала Анжеліка Крутова.

Також вона наголосила, що саме для безпеки дітей цього року НМТ вирішили проводити в 3 етапи: основна сесія – з 18 липня по 10 серпня, додаткова сесія – з 16 по 20 серпня, спеціальна сесія – з 12 по 16 вересня.

Окрім цього, за кордоном, де є найбільша кількість переселенців з України, також будуть відкриті пункти тестування. Усю актуальні інформація стосовно складання мультипредметного тесту в регіоні можна подивитися на сайті Департаменту науки та освіти ХОВА, а також на сайті МОН.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: