В Борівську ОТГ на Харківщині окупанти не пропустили гуманітарну допомогу

21:32  |  22.06.2022
Оккупанты обстреляли село Золочевской ОТГ в Харьковской области: погибла женщина

Станом на 22 червня Борівщина все ще тимчасово окупована рф. За даними аеророзвідки, цього тижня кількість російських військ на території громади значно збільшилась. Про це повідомили в Борівській селищній раді.

У багатьох населених пунктах, зокрема у Боровій, Богуславці, Гороховатці, Бахтині, Підвисокому, Пісках-Радьківських, Нижчому Солоному, спостерігається зосередження живої сили та ворожої техніки противника. Окупанти будують укріплення, ставлять нові блок-пости, посилено перевіряють документи у місцевих жителів.

«Можливо, вони готуються до серйозних боїв. Інші військові підрозділи ворога проходять через територію громади транзитом у донецькому напрямку. Наразі бойові дії на території громади не ведуться, але постійно чутно звуки обстрілів та вибухів з боку Ізюма та Лиману», — йдеться в повідомленні селищної раді.

Великою проблемою в окупованій громаді залишається відсутність можливості перевести гроші у готівку або розрахуватися у магазині карткою. Багато місцевих жителів у цій ситуації опинилися без засобів до існування.

«Сьогодні представники місцевої влади та волонтери, зокрема Олександр Тертишний, Валерія Гонтар, Валерій Озерний та інші земляки намагалися передати на Борівщину гуманітарну допомогу: ліки, продукти харчування, засоби гігієни тощо, а також адресні посилки, зібрані людьми для рідних та близьких, що залишилися в окупації. Увесь вантаж був доставлений в смт Печеніги та підготовлений до передачі через печенізьку дамбу, з іншого боку якої на нього чекали борівчани, у тому числі працівники швидкої допомоги та центральної лікарні, які мали забрати ліки. До 14 години люди чекали, коли росіяни дозволять прохід на дамбу. Але окупанти цього разу повністю перекрили єдиний гуманітарний шлях і не пропустили навіть представників «Червоного хреста». Коли люди все ж намагалися прорватися, загарбники робили постріли в повітря. Тож гуманітарний вантаж передати так і не вдалося», — повідомили в Борівській селищній раді.

На території окупованої громади так само відсутній мобільний зв‘язок та інтернет. Отримувати інформацію з окупованих територій та перевіряти її правдивість стає все складніше.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: