«Укренерго» 12 жовтня обмежило подачу електроенергії споживачам шести областей України, серед яких і Харківська

15:47  |  12.10.2022
У Харкові практично повністю відновили подачу води та електроенергії - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

Диспетчерський центр «Укренерго» 12 жовтня обмежив подачу електроенергії серед споживачів шести областей України, серед них і Харківська область. Зранку споживання енергії зросло на 6% у порівнянні з 11 жовтня. Про це повідомили в «Укренерго».

«Наразі диспетчерський центр «Укренерго» вимушено застосував обмеження споживачів у Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях», — сказано у повідомленні.

«Зараз головна причина обмежень споживачів — необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене потужними ракетними обстрілами. Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень», — повідомили на підприємстві.

В «Укренерго» закликають зменшити користування електроприладами з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00:

  • Найменший рівень споживання електроенергії — вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.
  • Вдень — не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці й особливо ввечері, коли споживання найбільше, — звести до мінімум користування електрикою.

«Кожен не увімкнений прилад — допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення», — кажуть в «Укренерго».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: