Убийство активиста под Харьковом: Бычко могли оглушить, а затем повесить на дереве — ВСК

13:39  |  28.02.2019

Фото: отдел коммуникации полиции Харьковской области

Дело Николая Бычко закрыто, но есть основания считать, что досудебное расследование осуществлялось ненадлежащим образом — есть информация о неоднократных процессуальных нарушениях во время совершения следственных действий. Об этом на своей странице в Facebook написала депутат Елена Сотник.

«Зокрема, під час слідчо-оперативних дій правоохоронці навіть не зняли мотузку з дерева, на якій знайшли повішеного хлопця, вони відрізали від неї лише шматок; а основний доказ — верхню частину мотузки — де могли знаходитися потожирові та інші сліди рук убивць, залишили. Потім мотузка зникла», — сообщает Сотник.

По ее словам, кору дерева, на котором нашли повешенного парня, пытались поджечь неизвестные.

«Крім того, наявні питання по комп’ютеру потерпілого, який вилучили без ухвали суду, не дивлячись на наполягання сторони захисту на тому, щоб зробили копію, аби в поліції не могли додати «потрібну» інформацію суїцидального характеру (яку потім знайдено на компютері, але ТСК не має інформації, коли саме ці запити в гуглі робилися); Існують питання, щодо обставин та способу можливого повішення: поставити пеньок, з якого нібито повісився потерпілий, одній людині неможливо, сліди кочення його були відсутні», — утверждает депутат.

Также, наличие сломанного носа якобы при повешении — дает основания подозревать, что именно так потерпевшего могли оглушить, чтобы потом повесить.

Роботу ТСК продовжено на 3 місяці. Проте, вже сьогодні Тимчасова слідча комісія по справі вбиства Гандзюк та нападам…

Gepostet von Олена Сотник am Donnerstag, 28. Februar 2019

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что вечером 5 июня в лесу в поселке Эсхар нашли повешенным активиста Николая Бычко. Николай боролся за экологию в родном поселке.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: