У звільнених населених пунктах Чугуївщини продовжуються відновлювальні роботи (відео)

15:52  |  01.12.2022
У звільнених населених пунктах Чугуївщини продовжуються відновлювальні роботи

Фото: kharkivoda.gov.ua

З моменту вторгнення російських військ 128 населених пунктів Чугуївського району перебували під окупацією. Нині на звільнених територіях відновлюють комунікації. Про це повідомили в Харківській ОВА.

У результаті бойових дій в районі було пошкоджено близько 80% ліній електропередач. Зараз мережу відновлюють. Світло подали в 121 населений пункт із 128. У деяких селищах та містах електрику не можуть подати через значні пошкодження системи та забруднення територій вибухонебезпечними предметами.

«Ми маємо чітко знати терміни завершення розмінування. Наші громадяни не можуть залишатися без світла впродовж 9 місяців. Тому, звертайтеся до центру гуманітарного розмінування з цією проблемою. Після проведення усіх необхідних робіт «Обленерго» зможе подати електропостачання», — звернувся начальник ХОВА Олег Синєгубов до представників місцевої влади Чугуївського району.

Ведуться активні роботи з відновлення централізованого водопостачання та газопостачання.

«З 30 населених пунктів у 24 відновлено водопостачання. У 25 населених пунктах відновлено газопостачання. Наразі 21 населений пункт ще залишається у Вовчанській та Старосалтівській громадах без газопостачання у зв’язку з перекриттям газу агресором», — зазначив голова Чугуївської РВА Сергій Лободенко.

Тривають роботи із ремонту мостів. Артемівська дамба — на стадії закінчення. Її мають ввести в експлуатацію у грудні.

«У Старосалтівській і Вовчанській громадах не працюють ЦНАПИ. З тих причин, що немає кадрів, техніки і логістики. Місцеві мешканці можуть отримувати необхідні послуги в Чугуєві, Чугуївській районній військовій адміністрації», — розповів Сергій Лободенко.

У районному центрі вже підготувалися до настання морозів. Нині у місті працюють усі котельні, заготовлено дрова для пунктів обігріву.

«Котельні працюють, Пункт Незламності ми відкрили. Крім того, всі ОСББ ми забезпечили буржуйками», — розповіла начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: