У зруйнованому окупантами Ізюмі підняли український прапор

13:38  |  11.09.2022
У зруйнованому окупантами Ізюмі підняли український прапор

10 вересня над Ізюмом, який перебував у російській окупації з квітня, замайорів прапор України. Про це розповів Ізюмський міський голова Валерій Марченко, — повідомляє «Суспільне».

«Ми нарешті щасливі, що зможемо знову повернутися додому, але й водночас засмучені, знаючи якою ціною це здобуто. Від імені всієї Ізюмської громади я висловлюю щиру вдячність всім військовослужбовцям ЗСУ. Їхній Подвиг назавжди буде викарбуваний в історії України, а ми-ізюмчани завжди гідно шануватимемо наших Захисників», — йдеться у зверненні Марченка.

Про остаточне звільнення Ізюма від окупантів до офіційного повідомлення Генерального штабу говорити поки зарано, сказав Суспільному телефоном Марченко. Раніше в Міноборони пояснювали, місто вважається звільненим, коли в ньому є повний контроль ЗСУ, «проведені усі необхідні заходи та піднято прапор».

«Вже найближчим часом ми докладемо всіх зусиль для того, щоб відбудувати рідне місто і зробити його ще кращим, комфортнішим та безпечним», — каже Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: