У Вовчанську окупанти облаштували концентраційний табір для українців

13:15  |  03.06.2022
У Вовчанську окупанти облаштували концентраційний табір для українців

В окупованому Вовчанську Харківської області окупанти облаштували концентраційний табір. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» розповів голова Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков.

«У правоохоронних органів є інформація, що в окупованому Вовчанську російські військовослужбовці викрали та вивезли обладнання агрегатного заводу, а у його приміщенні влаштували концентраційний табір», – наголосив він.

За словами Фільчакова, окупанти незаконно тримають людей, здійснюючи щодо них фізичне та психічне насильство. Насамперед загарбники змушують співпрацювати з ними та переходити на бік рф.

Також він розповів, що у селищі Гусарівка Ізюмського району російські військовослужбовці катували й вбили п’ятьох місцевих жителів. Щоб знищити сліди своїх злочинів, вони накрили їхні тіла шинами від автомобілів та підпалили.

«Це звірства. Це геноцид. Повірте, ми робимо свою роботу, ми не дамо їм жити спокійно після всього, що вони вчинили на нашій землі. Переконаний: це лише питання часу, коли всі російські вбивці отримають справедливу відповідь за скоєні ними злочини. Гаага чекає», – додав він.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: