У Слобідському районі оперативно відновлюють подачу води

13:36  |  28.07.2022
У Слобідському районі оперативно відновлюють подачу води

Фото: city.kharkov.ua

Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» продовжують оперативно відновлювати подачу води у районах міста.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», за минулу добу робітники усунули сім аварійних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу вісім оглядових колодязів з заміною запірно-регулювальної арматури.

Зокрема, у Слобідському районі бригади ліквідували складну аварійну ситуацію на ділянці водоводу діаметром 400 мм по пр. Льва Ландау.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Слобідського району КП «Харківводоканал» Олексій Мацюк, цей трубопровід забезпечує водопостачанням не лише жителів району, а й важливі соціальні об’єкти.

«Оперативно виявивши серйозні пошкодження, дійшли висновку, що ремонтні роботи слід проводити лише з відключенням водопостачання. Тому комплекс запланованих заходів щодо усунення аварії виконали оперативно та у найкоротші терміни відновили подачу води. Також обов’язково привели до ладу територію», — зазначив Олексій Мацюк.

28 липня ремонтники взяли в роботу дев’ять пошкоджених ділянок трубопроводів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: