У Шевченківському районі завершується перекладання трубопроводу

17:14  |  15.07.2022
У Шевченківському районі завершується перекладання трубопроводу

Фото: city.kharkov.ua

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» закінчують перекладку трубопроводу на пр. Перемоги. Про це повідомив начальник Шевченківського району служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Цілогородцев.

За його словами, аварійна ситуація виникла на вводі до 15-поверхового будинку. Після земляних та підготовчих робіт визначили, що заміні підлягає 50 м технічно зношеної ділянки трубопроводу діаметром 100 мм.

«Роботи розпочали 4 липня, перекладання проводили методом санації, що дозволило не порушувати структуру прибудинкової території. Замість старих труб проклали сучасні поліетиленові. Вони не лише довговічніші, а й спрощують експлуатацію. Сьогодні закінчуємо технологічні роботи з заміни трубопроводу та розпочинаємо благоустрій території», — зазначив Андрій Цілогородцев.

За його словами, майстри дільниці усувають ще дві аварійні ситуації на магістральному водоводі діаметром 150 мм і облаштовують одне розриття після ремонту. Також у планах на сьогодні — завершити благоустрій території на пр. Людвіга Свободи, де реконструкцію водоводу закінчили вчора.

Загалом вчора у всіх районах міста бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 11 пошкоджень на трубопроводах та відремонтували 10 оглядових колодязів. Сьогодні намічені роботи на 12 пошкоджених ділянках водоводів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: