У Шевченківському районі відновлюють внутрішньобудинкові комунікації

15:35  |  04.01.2023
У Шевченківському районі відновлюють внутрішньобудинкові комунікації

Фото: city.kharkov.ua

Бригади дільниці Шевченківського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» щодня беруть у роботу близько 70 заявок та відновлюють комунікації.

Як повідомив 4 січня начальник районної дільниці Сергій Кікнадзе, лише останнім часом значний обсяг комплексних робіт, включно з заміною внутрішньобудинкових систем, був проведений у будинках на пр. Перемоги, пр. Незалежності, вул. Клочківській та у пров. Людмили Гурченко.

«На черзі — капітальні ремонтні роботи на системах водопостачання та зливової каналізації у будинках на пр. Перемоги, а також відновлення внутрішньобудинкових комунікацій водовідведення на вул. Малоджанкойській та вул. Клочківській», — повідомив начальник дільниці.

Сергій Кікнадзе зазначив, що на особливому контролі залишається і питання належного технічного стану підвальних приміщень, які виконують роль укриттів під час обстрілів. За його словами, у цьому напрямку проводиться систематична профілактика, а за потреби — ремонтні роботи.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: