У Шевченківському районі відновлюють пошкоджені водоводи

11:59  |  11.06.2022
У Шевченківському районі відновлюють пошкоджені водоводи

Фото: city.kharkov.ua

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водоводах. Як повідомили на підприємстві, 10 червня було ліквідоване протікання на магістральному трубопроводі холодного водопостачання діаметром 800 мм на Харківському шосе.

Як повідомив 11 червня майстер Шевченківського району Едуард Гелешко, ремонтні роботи провели якісно, ​​мешканців від водопостачання не відключали.

«Після завершення земляних та підготовчих робіт виявили три пошкоджені ділянки. Провели зварювальні та ревізійні заходи. Це магістральний трубопровід, який забезпечує водопостачання основної частини Шевченківського району, тож спрацювали дуже оперативно. На черзі – благоустрій території», — зазначив Едуард Гелешко.

Загалом учора бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» ліквідували чотири пошкодження на трубопроводах холодного водопостачання та відновили десять оглядових колодязів. На сьогодні заплановано провести ремонтні роботи на десяти пошкоджених ділянках водоводів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: