У Шевченківському районі відновлюють мережі водопостачання

15:00  |  13.07.2022
У Шевченківському районі відновлюють мережі водопостачання

Фото: city.kharkov.ua

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» щодня усувають позаштатні ситуації на трубопроводах холодної води у всіх районах міста.

Зокрема, 13 липня у роботі знаходяться 11 аварійних ділянок водоводів, а вчора бригади ліквідували 10 поривів на водоводах і привели до ладу 10 оглядових колодязів. Так, у Шевченківському районі виконали ремонтні роботи на двох пошкоджених ділянках мереж на вул. Ахсарова.

За словами начальника служби Шевченківського району Андрія Цілогородцева, 12 липня ремонтники відновили водопостачання на магістральному трубопроводі діаметром 1000 мм, що подає воду значній частини споживачів району. Після завершення робіт територію частково привели до ладу.

Крім того, сьогодні робітники завершують ремонт мереж на пр. Перемоги, відновлюють ввід по вул. Дерев’янка та ведуть земляні та підготовчі роботи на магістральному трубопроводі по вул. Культури.

«Намітили завершити все сьогодні до початку комендантської години. Намагаємось виконувати всі заявки споживачів, щоб якісно підготувати районні трубопроводи до експлуатації у зимовий час. Але насамперед виїжджаємо на усунення аварійних ситуацій після обстрілів», — зазначив Андрій Цілогородцев.

Для оперативної роботи ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення.

Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: