У селищах Родичі та Лісове відновлюють водопостачання

16:39  |  17.11.2022
У селищах Родичі та Лісове відновлюють водопостачання

Фото: city.kharkov.ua

Служба водопровідних мереж селища П’ятихатки Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» відновлюють водопостачання у селищах Родичі та Лісове. Як повідомив начальник служби водопровідних мереж селища Віталій Коваленко, ремонтні роботи на водоводах ведуться комплексно, відповідно до планових завдань та звернень споживачів.

Зокрема, завершується перекладання 11 м ділянки трубопроводу діаметром 500 мм у приватному секторі селища Родичі.

Робітники завершили укладання труб, усі технологічні та зварювальні процеси й готуються виконати благоустрій території.

«Військові дії завдали значної шкоди водопровідному господарству селища П’ятихатки. У період інтенсивного обстрілу страждали й наші водоводи. Ми вимикали водопостачання, щоб мінімізувати втрати води. На сьогодні ситуація стабілізувалася, бригади проводять ревізію стану трубопроводів та намічають ремонтні та відновлювальні роботи», — зазначив Віталій Коваленко.

За його словами, також на контролі — реконструкція зовнішніх водопроводів у селищі Лісове, де перекладають 7 м аварійної ділянки трубопроводу.

«Виконуємо заявки мешканців, які повертаються у свої квартири та просять відновити подачу води. Готуємо до експлуатації трубопроводи, що подають воду в багатоповерхові будинки, соціальні та адміністративні споруди селища Лісне. Залежно від стану мереж виконуємо необхідні ремонти та заміни. Після повернення мешканців життя у цих селищах поступово налагоджується, а наше завдання — забезпечити необхідний комфорт у кожній квартирі», — наголосив начальник служби водопровідних мереж селища П’ятихатки.

Всього на території П’ятихаток зафіксовано чотири місця прильотів ворожих снарядів у зовнішні мережі. Усі пошкоджені ділянки було відновлено.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: