У Салтівському районі відновлюють внутрішньобудинкові комунікації

15:14  |  04.08.2022
У Салтівському районі відновлюють внутрішньобудинкові комунікації

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Салтівського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» щодня беруть у роботу понад 60 заявок, що надходять від харків’ян.

Як повідомив начальник дільниці Салтівського району Андрій Євдошенко, ремонтники підрозділу докладають усіх необхідних зусиль та навичок для того, щоб харків’яни були з водою.

За його словами, у пріоритеті, як і раніше, залишаються мешканці будинків по вулицях Бучми, Дружби Народів, Джерельній, Гвардійців Широнінців та інших, які були зруйновані через ворожі обстріли.

«Зі зрозумілих причин зараз там живе набагато менше харків’ян, аніж до війни. Але навіть якщо в під’їзді багатоквартирного будинку проживає лише кілька сімей, ми обов’язково шукаємо можливість забезпечити їх водою. Для цього доводиться вдаватися до нестандартних рішень, які дають необхідний результат. Зокрема, встановлюємо поливальні крани», — зазначив Андрій Євдошенко.

Начальник дільниці Салтівського району також розповів про перебіг підготовки внутрішньобудинкових комунікацій до експлуатації в осінньо-зимовий період. У цьому напрямі підрозділ знаходиться серед лідерів.

«Щодня детально аналізуємо та систематизуємо ситуацію з поточним технічним станом комунікацій не лише будинків, а й підвальних приміщень, які продовжують служити людям укриттями. При необхідності проводимо заміну або ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення та зливової каналізації. Також завжди йдемо назустріч і допомагаємо усувати аварійні ситуації мешканцям будинків різних форм власності і не залишаємось осторонь вирішення приватних побутових питань», — підсумував Андрій Євдошенко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: