У Салтівському районі відновлюють пошкоджені обстрілами внутрішньобудинкові системи

13:49  |  16.06.2022
У Салтівському районі відновлюють пошкоджені обстрілами внутрішньобудинкові системи

Фото: city.kharkov.ua

У Салтівському районі оперативно відновлюють пошкоджені ворожими обстрілами внутрішньобудинкові системи та готують їх до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Як повідомила 16 червня майстер ділянки з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Салтівського району КП «Харківводоканал» Ірина Решетилова, вчора ремонтники виконали великий обсяг робіт з відновлення водопостачання в будинку на пр. Тракторобудівників, 107-в, а в будинку на пр. Тракторобудівників, 103 — замінили пошкоджені ділянки каналізаційного стояка та водопровідної мережі.

Сьогодні комплекс ремонтних робіт на трубопроводі холодного водопостачання виконають у будинку на вул. Героїв Праці, 33-є.

«На превеликий жаль, обстріли зачепили увесь житловий фонд ділянки. Тому протягом усього часу військової агресії ремонтники докладають всіх зусиль для відновлення та ремонту внутрішньобудинкових систем, а також їх підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період. Роботи вистачає з надлишком, але завдяки досвіду та навичкам наших бригад із поставленими завданнями справляємось», — зазначила Ірина Решетилова.

Так, за її словами, днями працівники ліквідували складне пошкодження на водопровідній системі у будинку на вул. Гвардійців Широнінців, 58, а в будинку на пр. Тракторобудівників, 107-б — повністю замінили запірну арматуру у чотирьох під’їздах.

«У зв’язку з тим, що будинки ділянки перебувають у зоні великої ймовірності обстрілів, мешканці продовжують користуватися рятівними укриттями. Тому ми уважно стежимо, щоб тут не траплялося підтоплень. Зокрема, в будинку на вул. Гвардійців Широнінців, 50/29 нещодавно оперативно усунули подібну аварійну ситуацію», — розповіла Ірина Решетилова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: