У районах Харкова триває ремонт котельних і теплових мереж

12:29  |  20.06.2022
У районах Харкова триває ремонт котельних і теплових мереж

Фото: city.kharkov.ua

На філіях КП «Харківські теплові мережі» триває підготовка до опалювального сезону та відновлення гарячого водопостачання. Про це повідомили в пресслужбі Харківської міської ради.

Зокрема, на котельній по вул. Мохначанській приступили до монтажу нових пластикових вікон, а на вул. П’ятихатській – триває обмуровка одного з котлів та завершується ремонт покрівлі. Найближчим часом на вул. П’ятихатській фахівці розпочнуть заповнювати теплотрасу.

Як зазначили на підприємстві, де це можливо, фахівці намагаються мінімізувати втрати під час земляних робіт. Так, на Київській філії по вул. Шевченка бригади вручну докопували траншею для перекладки, аби не пошкодити кабелі живлення, що проходять під землею. А на Основ’янській філії ручна робота фахівців ХТМ дозволила зберегти цілісність асфальтового покриття. До дефекту дісталися через ювелірно викопаний шурф впритул до тротуарного бордюра.

Також бригади «Теплових мереж» працюють над відновленням благоустрою території. Так, перед здачею об’єктів дорожнім службам вони засипають та утрамбовують місця розриття піском та щебенем. Наразі такі об’єкти здаються по вул. Мистецтв, пр. Ювілейному та вул. Шатилівській.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: