У районах Харківської області відновлюють мережу електропостачання та газопроводів

19:54  |  15.12.2022
У районах Харківської області відновлюють мережу електропостачання та газопроводів

Фото: kharkivoda.gov.ua

14 грудня у кількох деокупованих населених пунктах Ізюмського, Чугуївського та Харківського районів відновили газо- та електропостачання. Про це розповів заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Фахівці “Харківобленерго” повністю відновили електропостачання в селі Іванівка, яке розташоване поряд з Ізюмом. Наразі в Іванівці живе близько 100 людей — це половина від довоєнного часу.

Без електрики вони були з початку війни. Частину села було заживлено ще минулого тижня. Через несприятливі погодні умови продовжити роботу енергетикам вдалося тільки зараз.

Також учора повернули світло для майже 200 абонентів у селах Чепіль, Піски Радьківські, Капитолівка  Ізюмського району.

“Ремонтні бригади продовжують працювати на відновленням електромережі й у частині міста Ізюм. Цього тижня там було заживлено ще дві вулиці. Наразі енергетики чекають дозволу саперів, аби розпочати відновлення електропостачання у селах Глинське та Забавне”, — розповів Михайло Харнам.

Енергетикам вдалося під’єднати до мережі також 26 споживачів у селі Циркуни, відновлено електропостачання для 97 абонентів у хуторі Клочки та 98 – у смт Слатине Дергачівської громади Харківського району. Відновлювальні роботи тривають в Чугуївському районі — у селищі Старий Салтів тепер зі світлом ще 30 абонентів.

В області також тривають відновлювальні роботи системи газопостачання. За словами заступника начальника ХОВА, продовжується ремонт розподільних газопроводів високого та низького тиску у смт Козача Лопань Харківського району.

“Частково відновлено газопостачання для більш ніж 400 сімей, що проживають у Харківському та Ізюмського районах. Наразі повністю відновлено мережу у селах Бригадирівка та Федорівка Ізюмського району”, — зауважив Михайло Харнам.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: