У Основ’янському районі відновлюють пошкоджені вибухом мережі водовідведення

15:34  |  22.07.2022
У Основ'янському районі відновлюють пошкоджені вибухом мережі водовідведення

Фото: city.kharkov.ua

Експлуатаційна бригада Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» відновлює пошкоджені вибухом мережі водовідведення та зруйновані каналізаційні колодязі на вул. Кооперативній в Основ’янському районі. Про це повідомив начальник Основ’янської дільниці Ігор Плотніков.

За його словами, внаслідок влучення снаряда значних руйнувань зазнали мережі водовідведення діаметром 200 мм, а також розташовані на них два оглядові каналізаційні колодязі.

«Ця каналізаційна гілка несе велике навантаження та приймає стоки з центральної частини міста. Щоб не створювати проблем нашим споживачам та мінімізувати відсутність водопостачання у цьому районі, ремонт почали оперативно. На об’єкті вже завершили підготовчий процес, зараз реконструюємо колодязі та одночасно проводимо заміну пошкодженої ділянки трубопроводу», — повідомив Ігор Плотніков.

Він зазначив, що спеціалісти комплексу регулярно проводять ревізійні заходи на каналізаційних трубопроводах. Так, у рамках підготовки об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період було проведене профілактичне чищення 3,7 км мереж і понад 4 км — гідродинамічним способом.

Крім того, бригади планово оглянули 19 км каналізаційних трубопроводів і впорядкували 10 оглядових колодязів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: