У Любліні презентували проєкт про харківських волонтерів і бійців тероборони

19:20  |  07.06.2022
У Любліні презентували проєкт про харківських волонтерів і бійців тероборони

Фото: city.kharkov.ua

У польскому місті-побратимі Любліні 6-7 червня відбулась презентація художньо-просвітницького проєкту «Вартові Харкова». Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, харків’яни презентували колекцію портретів українських волонтерів та бійців Територіальної оборони.

Роботи виконав заслужений художник України Олександр Лазаренко, майстерня якого стала центром зустрічі для лідерів думок Харкова — поетів, акторів та режисерів, які у найскладніші для міста часи чергували на блокпостах, допомагали в евакуації та надавали харків’янам гуманітарну допомогу.

Окрім презентації виставки, харків’яни у якості почесних гостей взяли участь у підписанні Декларації про співпрацю с українськими містами між Любліном (Польща), Нансі (Франція), Мюнстером та Карлсруе (Німеччина). Також представники команди проєкту зустрілись із в.о. Генерального консула України в Любліні Артемом Валахом.

Довідка. Автор ідеї і куратор проєкту – лауреат премії ООН в галузі телебачення, директор волонтерського культурного Центру «Сірін», учасниця волонтерського руху Слобожанщини, член волонтерського Центру Харківського південно-залізничного вокзалу Тетяна Бабіна.

Організатори — партнер проєкту, громадська діячка, очільник волонтерського Центру «Мурашник» Харківської залізниці Валентина Корж та креативний менеджер проєкту, волонтер «Мурашнику» Наталія Жук.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: