У Київському районі відновлюють водопостачання

14:31  |  23.05.2022
У Київському районі відновлюють водопостачання

Фото: city.kharkov.ua

Ремонтні бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ведуть відновлювальні роботи на пошкоджених вибухами ділянках трубопроводів у районі житлового комплексу «Інтернаціоналіст» у Київському районі.

Як повідомив начальник Київського району служби зовнішніх водопровідних мереж Віталій Чупандін, ремонт бригади починають після ретельного огляду ділянки піротехніками. Зокрема, вчора робітники закінчили ремонт водоводу на вул. Кричевського, де переклали 8 м мереж.

«Після багаторазових вибухів та пошкоджень на водоводах ми вирішили тимчасово воду відключити. Сьогодні усуваємо черговий порив на трубопроводі діаметром 150 мм, який стався після прямого влучення снаряда. Ведемо земляні роботи з подальшим обстеженням стану мереж та плануванням заміни пошкодженої ділянки», — зазначив Віталій Чупандін.

Як зазначили на підприємстві, у Салтівському житловому масиві зафіксовано багато прямих і непрямих попадань снарядів по водоводах. Для відновлення водопостачання бригади працюють щодня, без вихідних.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: