У Київському районі відновлюють пошкоджені водоводи

13:17  |  06.06.2022
У Київському районі відновлюють пошкоджені водоводи

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» щоденно проводять необхідні ремонтні роботи щодо відновлення стабільної подачі води мешканцям Київського району.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району комплексу «Харківводопостачання» Віталій Чупандін, учора ремонтники оперативно усунули аварійну ситуацію на ділянці трубопроводу у пров. Дружному, днем ​​раніше – ліквідували пошкодження на ділянці водоводу на вул. Сучасній, 24, а сьогодні – усувають дефект на зовнішній мережі по вул. Фізкультурній, 53.

Паралельно бригади також ремонтують водорозбірні колонки та оглядові колодязі.

«Протягом усього періоду військових дій підрозділ працює вправно, злагоджено та чітко. Тому ситуація у районі з водопостачанням повністю контрольована. У разі виникнення екстрених випадків на трубопроводах, пов’язаних із наслідками обстрілів, оперативно вживаємо дієвих заходів», — наголосив Віталій Чупандін.

За інформацією підприємства, вчора в Харкові бригади усунули шість пошкоджень на трубопроводах і упорядкували вісім оглядових колодязів. Сьогодні ремонтники взяли на роботу вісім об’єктів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: