У Київському районі продовжують підключати воду споживачам

18:23  |  01.12.2022
У Київському районі продовжують підключати воду споживачам

Фото: city.kharkov.ua

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» продовжують підключати воду споживачам Салтівського житлового масиву. Зокрема, ведуться відновлювальні роботи у будинках на вул. Дружби Народів у Київському районі.

Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, планується забезпечити безперебійне водопостачання всіх будинків, які підключені до опалення.

«Роботи виконуємо за заявками споживачів, які повернулися чи планують повернутися до своїх квартир у цьому районі. Перевіряємо всю внутрішньобудинкову систему, міняємо пошкоджені комунікації, ставимо запірну арматуру. Залучаємо бригади нашого управління з інших районів, зокрема, сьогодні допомогу надають ремонтники Слобідської дільниці. Також контролюємо та прочищаємо мережі водовідведення», — зазначив Валерій Харлан.

За словами майстра дільниці Вікторії Сущенко, ремонтники в Салтівському житловому масиві часто стикаються з засміченням на внутрішньобудинкових системах відведення стоків.

Це викликано ще й тим, що в деяких будинках поки що немає подачі гарячої води. До того ж холодну тільки підключають.

«Недостатній злив при низькій температурі не дозволяє повною мірою наповнювати каналізаційні мережі, що призводить до засмічування. Звертаюся з проханням до харків’ян ретельніше стежити за тим, що ви викидаєте в санвузли, адже забиті каналізаційні системи створюють незручності кожному. Під час прочищення ми будемо змушені перекривати воду, щоб не сталося підтоплення нижніх поверхів та підвальних приміщень. Тому зважайте на ці нюанси й дбайливіше ставтеся до мереж водовідведення», — наголосила майстер дільниці.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: