У Київському районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими

11:56  |  07.07.2022
У Київському районі готують внутрішньобудинкові комунікації до зими

Фото: city.kharkov.ua

Бригади дільниці Київського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» щодня беруть у роботу близько 50 заявок харків’ян.

Як повідомив начальник ділянки Київського району Віктор Маслов, вже завершено комплексні ремонтні роботи з відновлення системи водопостачання у під’їзді будинку на вул. Проскури, 1-б та повністю замінено систему водовідведення у під’їзді будинку на вул. Чернишевській, 85/14.

«Житловий фонд Київського району – один із найбільш постраждалих у місті від ворожої агресії. Проте підрозділ працює чітко, щодня виконуючи великий обсяг ремонтних робіт. Зокрема, після одного з обстрілів було серйозно пошкоджено транзитний трубопровід, який забезпечував водою мешканців одразу трьох багатоповерхових будинків по вул. Дружби Народів. Оперативно ліквідували численні пошкодження на ділянці трубопроводу та відновили водопостачання», — наголосив Віктор Маслов.

За словами начальника дільниці Київського району, додаткових клопотів бригадам завдають квартири з пошкодженими комунікаціями, мешканці яких перебувають в евакуації, але і з таких ситуацій знаходять вихід.

«Нещодавно у деяких будинках на вул. Гвардійців Широнінців та вул. Дружби Народів, знову ж таки внаслідок обстрілів, було зруйновано внутрішню систему зливової каналізації, і квартири опинилися під загрозою підтоплення. Прорахували всі можливі варіанти, і єдиним правильним виявилося встановлення системи зовнішньої зливової каналізації. І подібних раціоналізаторських прикладів у нас надміру», — підсумував Віктор Маслов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: