У Kharkiv Media Hub презентували виставку робіт місцевих медійників

13:42  |  09.06.2022
У Kharkiv Media Hub презентували виставку робіт місцевих медійників

Фото: kharkivoda.gov.ua

Виставка присвячена роботі журналістів, блогерів, фотографів, які висвітлюють події війни із російською федерацією у Харкові. Тут представлені фото- та відеороботи, створені з часу повномасштабного вторгнення армії рф від 24 лютого. Про це повідомили в пресслужбі ХОВА.

Експозиція діятиме на постійній основі, для участі та представлення роботи в приміщенні хабу заповніть форму за посиланням.

Нагадаємо, медійна платформа Kharkiv Media Hub — коворкінг та пресрум для українських та іноземних журналістів, і фіксерів, в якому вони можуть отримати організаційну підтримку та можливість для роботи над матеріалами.

Крім того, Kharkiv Media Hub — майданчик для брифінгів, пресконференцій, дискусій та круглих столів на теми повʼязані з військовою ситуацією в місті, регіоні, ближніх до Харківського регіону фронтових територіях. Головні спікери платформи — офіційні спікери регіону, що уповноважені коментувати воєнну ситуацію.

Kharkiv Media Hub працює в тісній колаборації з партнерами в регіонах та є мережевим підрозділом Ukrainian Media Center, представництва якого вже працюють в Києві та Львові.

Організатори: ГО Харківський кризовий інфоцентр, ГО Харківський громадський форум, Харківська обласна військова адміністрація, Харківський національний університет ім. Каразіна.

Контактні телефони: +38093 604-01-01; +38098 604-01-01. email: kharkiv.mediahub@gmail.com

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: