У Холодногірському районі ліквідували 245 пошкоджень на водоводах

13:17  |  13.12.2022
У Холодногірському районі ліквідували 245 пошкоджень на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Холодногірського району КП «Харківводоканал» з початку року усунули 245 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання. Як повідомив начальник районної служби Олександр Сірко, також цього року ремонтники облаштували 460 оглядових колодязів і капітально відремонтували 230 водорозбірних колонок.

«Учора наші досвідчені ремонтники під керівництвом Руслана Старченка провели комплекс відновлювальних заходів на трубопроводі діаметром 300 мм на вул. Полтавський Шлях. Незважаючи на те, що пошкодження виявилося у важкодоступному місці, спрацювали оперативно та якісно. Зазначу й те, що у зв’язку з ворожою агресією, що не припиняється, бригади завжди готові до виконання завдань у можливих екстрених ситуаціях. Також на належному рівні в районі ведеться профілактика об’єктів водопровідного господарства, що дає змогу утримувати ситуацію зі стабільною подачею води харків’янам під повним контролем», — підсумував Сірко.

Напередодні бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» усунули 16 пошкоджень на водоводах та облаштували 8 оглядових колодязів. Сьогодні ремонтники розпочали відновлювальні роботи на 20 пошкоджених ділянках водоводів.

Інформацію про аварійні ситуації приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: