Харківська міська рада внесла зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2025 рік. Відповідне рішення було ухвалене 24 лютого на позачерговій сесії міськради.
Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, це обумовлено необхідністю приведення обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність до постанов Кабінету Міністрів України та розпоряджень начальника Харківської обласної військової адміністрації.
Зокрема, місто отримає з держбюджету освітню субвенцію в розмірі 1,28 млрд грн, субвенції на здійснення доплат педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти (82,9 млн грн), на фінансування інклюзивно-ресурсних центрів та приватних шкіл (53,2 млн грн), на підтримку осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (3,7 млн грн).
У зв’язку з перерозподілом бюджетних призначень у Харкові були збільшені видатки на: