У Харкові запустили метро

13:02  |  24.05.2022
У Харкові запустили метро

Фото: city.kharkov.ua

Харківський метрополітен відновив роботу 24 травня рівно через три місяці після початку війни. Перші потяги зараз курсують з інтервалом руху 30 хвилин. Як повідомив журналістам Харківський міський голова Ігор Терехов, вже завтра на Холодногірсько-Заводській лінії інтервал скоротиться до 10 хвилин, а на решті гілок — до 15 хвилин.

За його словами, зараз на лінії не можна випустити більше поїздів, оскільки ворожа армія бомбила депо, і частина вагонів постраждала.

«Частина вагонів не підлягає відновленню. Шість складів різною мірою постраждали. Для деяких потрібно закуповувати скло. Є вагони із глобальними пошкодженнями», — зазначив міський голова.

Терехов подякував працівникам метро, ​​які у рекордно стислий термін запустили Харківський метрополітен, проробивши велику роботу з відновлення інфраструктури.

Він зазначив, що багато потрібно робити і зараз — прибирати, охороняти підземку, тому на підприємстві оголосили набір співробітників.

«Зараз у метро працює 1200 осіб, і вже прийшло багато людей, які хочуть працевлаштуватися», — повідомив міський голова.

Також Ігор Терехов зазначив, що у Харкові організують перевезення пасажирів від станцій метро іншими видами громадського транспорту.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли,  що потяги у метро курсують у всіх напрямках, крім ділянки від ст. м. «Академіка Павлова» до ст. м. «Героїв праці». Крім того, ст. м. «Держпром» працює тільки як пересадковий вузол, тобто зайти на станцію і вийти з неї не можна, а можна тільки перейти на ст. м. «Університет» та навпаки. Графік роботи метрополітену для пасажирів — з 7:00 до 19:00.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: