У Харкові запрацювало понад 6 тисяч ліфтів

14:53  |  03.06.2022
У Харкові запрацювало понад 6 тисяч ліфтів

Фото: city.kharkov.ua

Фахівці КСП «Харківміськліфт» обстежили 6,4 тис. ліфтів у житлових будинках комунальної власності. На підприємстві нагадали, що ліфти були відключені через обстріли й бомбардування багатоповерхівок.

Через це виникали аварії на електромережах, що призводило до зупинки ліфтів.

Зараз по місту вже відновили роботу 6020 ліфтів. Через пошкодження цілісності конструктивів житлових будинків (машинних приміщень, шахт ліфтів) та ліфтового обладнання 131 ліфт поки що не можна запустити.

Крім того, 440 ліфтів не змогли обстежити через відсутність доступу до житлових будинків Київського району, де є пропускний режим (житлові масиви на Північній Салтівці, у селищах П’ятихатки та Жуковського). З запланованих для запуску ліфтів 156 поки не працюють через відсутність електроживлення через пошкоджені зовнішні електромережі, відновлення яких знаходиться в компетенції РЕМ.

З технічних причин не працюють 39 ліфтів, що потребують виконання ремонту в більшому обсязі (заміна троса та лебідки, ремонт ходової частини електродвигуна тощо). Також у КСП зафіксували випадки залиття обладнання ліфтів холодною водою (проїзд Садовий, 30, пр. Льва Ландау, 12, п. 13).

«Намагаємося проводити необхідні ремонтні роботи на ліфтах якнайшвидше», — зазначили у «Харківміськліфті».

На підприємстві підкреслили, що стосовно всіх випадків працівники складають акти обстежень з фотопідтвердженнями. Документи передають до Департаменту житлово-комунального господарства та Харківської міської ради для планування відновлювальних робіт.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Платонова Лілія Олексіївна 18:42 | 03.06.22

    У нас не працює. Вулиця Селянська 36 -А. другий під’їзд. Новобаварський район.

  2. Платонова Лілія Олексіївна 21:52 | 07.06.22

    Ліфт працює.Дякую.
    Селянська 36 -А, другий під’їзд.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: