У Харкові забезпечують генераторами об’єкти водопостачання

16:12  |  07.06.2023
У Харкові забезпечують генераторами об’єкти водопостачання

Фото: city.kharkov.ua

КП «Харківводоканал» встановило альтернативні джерела електропостачання на насосній станції, яка забезпечує водою мешканців Немишлянського, Основ’янського та Індустріального районів. Про це повідомив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» Олександр Черняєв.

За його словами, з початком воєнних дій у місті проводиться системна робота щодо забезпечення насосних станцій альтернативними джерелами електропостачання.

«На цьому об’єкті вже закінчили монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Одночасно оновили електрообладнання на самій насосній станції, що знизить ризики при стрибках електропостачання та дозволить уберегти прилади й перекачувальні агрегати від перепадів напруги. Модернізована та доукомплектована генераторами станція працює у штатному режимі», — зазначив Олександр Черняєв.

За його словами, завдяки генераторам при виникненні будь-якої позаштатної ситуації, пов’язаної з припиненням електропостачання, станція продовжить працювати автономно та подаватиме воду.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: